دستورالعمل پیش ثبت نام ترم بهمن ۹۶

دستورالعمل پیش ثبت نام ترم بهمن ۹۶
دانشجویان گرامی ضمن آرزوی سلامتی و موفقیت شما در ترم بهمن ۹۶ خواهشمند است موارد زیر را رعایت فرمائید:
قبل از ثبت نام دستورالعمل زیر را مطالعه بفرمایید.
۱) قبل از شروع ثبت نام از روز یکشنیه ۱/۱۱/۹۶ حداکثر تا پنج شنبه ۵/۱۱/۹۶ به واحد مالی برای پرداخت علی الحساب مراجعه فرمائیدتا در روز پیش ثبت نام با مشکلی مواجه نشوید.
۲) واحدها را طبق چارت پیشنهادی مدیر گروه اخذ نمائید و از یک گروه درس بردارید تا با تعدد روزها مواجه نشوید، در صورت رعایت نکردن این مورد عواقب به عهده دانشجو می باشد. (جدول دروس پیشنهادی در تاریخ ۴/۱۱/۹۶ اعلام می گردد.)
۳) بعد از پیش ثبت نام در سامانه مروارید پرینت را به دانشگاه آورده و به تائید مدیر گروه برسانید درصورت تائید ایشان در تاریخی که متعافبا اعلام می شود به سامانه هم آوا مراجعه کرده و همان واحدهای انتخابی در پیش ثبت نام را در این سامانه ثبت نموده مبلغ ۱۵% جامع را پرداخت نموده و جهت تائید نهایی به واحد مالی مراجعه نمایید. درصورت عدم ثبت نهایی ثبت نام درسامانه هم آوا و عدم پرداخت ۱۵% بعد از ۴۸ساعت انتخاب واحد از سامانه به طور خودکار حذف شده و عواقب عدم ثبت نام به عهده شخص دانشجو می باشد.
۴) اخذ دروس عمومی اجباری نمیباشد، پیشنهاد می شود جهت حضور حداقلی در دانشگاه دروس عمومی در تابستان اخذ گردد.
۵) لازم به ذکر است تاریخ امتحان دروس عمومی در پایان ترم در یک روز می باشد ، خواهشمند است در صورت نیاز به واحد عمومی فقط یک درس اخذ نمایید.
۶) فقط دانشجویان ترم آخر واحد کارورزی را اخذ نمایند و در تاریخ ۷/۱۲/۹۶ تا ۲۰/۱۲/۹۶ برای گرفتن معرفی نامه به واحد بایگانی مراجعه نمایند درصورت تاخیر در گرفتن نامه کارورزی دانشجو درترم بعد موظف به اخذ مجدد آن خواهد شد.
نکته مهم: دانشجویانی که درترم بهمن درس کارورزی را اخذ می نمایند طبق ضوابط می توانند حداکثر ۱۴ واحد به همراه کارورزی اخذ نمایند. درصورتی که ترم آخری می باشند به همراه کارورزی حداکثر ۱۸ واحد می توانند اخذ نمایند.